Haberler

Küçücük çocuğu zorla dudaklarından öptürdü, savunmasıyla pes dedirtti: Ailesi yanımızdaydı

Güncelleme:
Abone Ol

TikTok'ta Duygu Özgül Kalebayır isimli bir kullanıcı, kuzeni olduğunu söylediği küçücük çocuğu zorla dudaklarından öptürüp o anları paylaştı. "Ben dudak seviyorum. Yaladın sanki biraz öpmedin." diyen kadın, mide bulandıran görüntüler için, "Çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. Çocuğun ailesi yanımızdaydı. İstismar gizlidir kıyıda köşede çoluğa çocuğa bir şeyler yapmaktır" şeklinde skandal bir savunma yaptı.

TikTok kullanıcısı Duygu Özgül Kalebayır, kuzeni olduğunu iddia ettiği küçücük çocukla dudak dudağa öpüşüp o anları paylaştı. Tepkilerin ardından açıklama yapan Kalebayır, "Çocuğun ailesi yanımızdaydı. İstismar gizlidir kıyıda köşede çoluğa çocuğa bir şeyler yapmaktır" sözleriyle kendini savundu.

KÜÇÜCÜK ÇOCUKLA DUDAK DUDAĞA ÖPÜŞTÜ

Sosyal medya platformu TikTok'taki rezilliklere bir yenisi daha eklendi. Duygu Özgül Kalebayır ismiyle paylaşımlar yapan bir kadın, kuzeni olduğunu söylediği küçücük çocukla dudak dudağa öpüştü. O anları paylaşan Kalebayır, videoda skandal ifadeler kullandı.

"YALADIN SANKİ"

Kalebayır dudaklarını çocuğa zorla öptürerek, "Öyle olmaz ben dudak seviyorum. Benim dudağım ora mı? Beni öptün mü sen şimdi? Yaladın sanki biraz öpmedin. Öp beni, öpersen bırakırım. Biz yanaktan öpüşmüyoruz. Çocukluğundan beri beni hep dudağımdan öpüyorsun." dedi.

"AİLESİ YANIMDAYDI"

Görüntülerin sosyal medyada tepki çekmesi üzerine Kalebayır açıklama yaptı. Çocuğun ailesinin yanında olduğunu iddia eden Kalebayır, şu sözlerle kendini savundu: "Arkadaşlar (istismar) adı altında yine bir video paylaşıp gündem etme çabası içerisindeler. Çekilen video kuzenimle ailesinin de yanımda olduğu ve istismarın söz konusu bile olmadığı hatta sayfada başka videoların da olduğunu belirtmek isterim. Bu şekilde istismar adı altında paylaşıp reklam yapan kendi kafasına göre yazı yazan ve etkileşim yaratmaya çalışan insanlara gerçekten üzülüyorum. Sayfaya yazılan yazı üzerinden şikayetimizi yapacağımızı ve görüntümü paylaştığı içinde gerekli işlem yapılacaktır.

"ÇOCUK BENİ ÖPÜYOR, SEVİYOR, YALIYOR"

Kuzenim ve biz birbirimizi öpüp koklayarak seviyoruz . Çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. Anasının babasının ve herkesin yanında bunu bana yapıyor ve etkileşim için istismar yazılıyor sırf beğeni toplamak ve linçten videonuz izlensin diye. Vallahi acıyorum ya istediğiniz kadar paylaşın. İstismar gizlidir kıyıda köşede çoluğa çocuğa bir şeyler yapmaktır. Ben kuzenimi istismar etmiş olsam çocuğun ailesinin yanında çocuğun beni öptüğü videoları çekim yapmam ve yüklemem bunu sosyal medyaya. Allah yardım etsin size. Siz kendi kendinize etkileşime devam benim zamanım yok sizin gibi boş insan olmadığım için açıklamalarımı yaptım işinize bakın."

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Güncel

Çocuk Güncel Haberler

1000

Yorumlar (52)

Abdullah KARAMAN:

Dikkat edin tenha yerlere çekilmiş camlarına koyu siyah film çekilmiş araçların içindeki kadınların yüzde 90 ı bu kapalılar. Enteresan.

Yanıtla548836
İSKOÇYALI:

İş bulabilmek, malum yerlere yaranabilmek, parayı götürebilmek için dümenden kapanıyorlar, bunun gibi nelerini gördüm ben.

144646
Can :

Tiktok gençleri bataklığa götüren uygulama, ülke bu gidişle kendi kendini yok edecek.

Yanıtla15627
Sessiz ciglik:

Zaten yok olmus. Yoneticiler bir yerlerine Kina yakabilir. El birligiyle toplumda ahlak edep diye bisey vardi onu öldürdüler. Dönüşü olmayan bir yola gireli baya oldu

15341
orhan bayram:

Yine bir kapalı vakası

Yanıtla315185
Buğra Er:

Ahlakszlıgın kapalısı açığı olmaz

22470
NediyonDegisik:

kapali olan ahlakli olmali bu yuzden kapali :D

20100
MÜCAHİD:

kapalılardan açıklara göre daha fazla güzel ahlak ve fazilet beklemekte haklısınız

965
YalancıSavar:

HACI HOCA KAPALI OLDUMU İYİ YAYGARA YAPIYORSUNUZ HA... ORANTILA BAKALIM YILDA BU TÜR OLAYLARIN 10 TANESİNİ KAÇI KAPALI KAÇI AÇIK? SIGIR

1239
faruk merttürk:

Buğra, kapalinin ahlaksızı olmamalı aslında.

223
Tüm 52 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title