Haberler

Şanlıurfa'da termometreler 48 dereceyi gösterdi, vatandaşlar yine de geleneği bozmadı

Güncelleme:
Abone Ol

Türkiye'de sıcaklıkların en yüksek ölçüldüğü kentlerden biri olan Şanlıurfa'da termometreler 48 dereceyi gösterdi. Sıcak hava nedeniyle cadde ve sokaklarda azalan araç ve insan trafiği gözlemlendi. Vatandaşlar, her bayram olduğu gibi bu bayramda da kentin tarihi noktası olan Balıklıgöl Yerleşkesi'nde yoğunluk oluşturdu.

Sıcak havanın etkili olduğu Şanlıurfa'da termometreler 48 dereceyi gösterdi. Şanlıurfalılar sıcak havaya rağmen Balıklıgöl'e akın etti.

Türkiye'de sıcaklıkların en yüksek ölçüldüğü kentler arasında bulunan Şanlıurfa'da sıcak hava etkili oluyor. Cadde ve sokakların sakin olduğu kentte araç ve insan trafiğinin azaldığı görülüyor.

Şanlıurfa'da termometreler 48 dereceyi gösterdi

BALIKLIGÖL DOLDU TAŞTI

Termometrelerin 48 dereceyi gösterdiği kentte vatandaşlar serinlemek için yeşil ve gölgelik alanları tercih ediyor. Türkiye'de sıcaklıkların en yüksek ölçüldüğü kentlerden biri olan Şanlıurfa'da termometreler 48 dereceyi gösterdi. Şanlıurfalılar, her bayram olduğu gibi bu bayramda da kentin tarihi noktası olan Balıklıgöl Yerleşkesi'nde yoğunluk oluşturdu.

Şanlıurfa'da termometreler 48 dereceyi gösterdi

Kaynak: AA / Güncel

Balıklıgöl Yerleşkesi Balıklıgöl Balıklıgöl Balıklıgöl Balıklıgöl Şanlıurfa Türkiye Hava Durumu Yerel Haberler Yaşam Güncel Haberler

1000

Yorumlar (2)

VEFA:

Napsın vatandaş, gidecek çok mu yer var ki...

Yanıtla217
Mehmet Yaşar Çiçek:

mübarek şehri görmek, hz. eyüp sabır makamını ziyaret etmek, hz. ibrahimin ateşe atılan odunların balık ateşin su olduğunu görmek inanın sıcaklık aklına gelmez PEYGAMBERLER DİYARI EY ŞANLIURFA ne güzel şehirsin sen ,, e tabi bide yürek kebabı da yenir buz gibi tas ayranda içilir :)

Yanıtla04
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title