Haberler

KPSS önlisans başvuru başladı mı? KPSS önlisans başvuru ücreti ne kadar?

Güncelleme:
Abone Ol

KPSS önlisans başvuru başladı mı? KPSS önlisans başvuru ücreti ne kadar? KPSS önlisans başvurularının başlayıp başlamadığı ve başvuru ücretinin ne kadar olduğu merak konusu oldu. KPSS önlisans başvuruları ve başvuru ücreti hakkında detaylı bilgi almak isteyen adaylar, konuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor.

Kamu Personel Seçme Sınavı ( Kpss ) Önlisans başvuruları için geri sayım sona ermek üzere. Başvuru ekranının erişime açılmasıyla birlikte adaylar, KPSS önlisans başvurularını gerçekleştirebilecekler. Peki, KPSS önlisans başvuruları başladı mı, başvuru ekranı aktif hale geldi mi? KPSS önlisans başvuru başladı mı? KPSS önlisans başvuru ücreti ne kadar? İşte merak edilenler...

KPSS ÖNLİSANS BAŞVURULARI BAŞLADI MI?

ÖSYM tarafından yayımlanan 2024 sınav takvimine göre, KPSS önlisans başvuru tarihleri belirlendi. Buna göre, KPSS önlisans sınavı için başvurular 13 Haziran 2024 Perşembe günü başlayacak ve 2 Temmuz 2024 tarihinde sona erecek.

KPSS önlisans başvuru başladı mı? KPSS önlisans başvuru ücreti ne kadar?

Adaylar, başvurularını 13 Haziran 2024 tarihinden itibaren ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla yapabilecekleri gibi, ÖSYM'nin resmî başvuru sitesi üzerinden veya ÖSYM Aday İşlemleri Mobil Uygulaması'nı kullanarak da gerçekleştirebilecekler.

ÖSYM tarafından yayımlanan 2024 yılı KPSS takvimine göre, önlisans sınavının tarihi belli oldu. Buna göre, KPSS önlisans sınavı 1 Eylül 2024'te yapılacak.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

KPSS KPSS Gündem Eğitim Genel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title