Haberler

Valorant çöktü mü? 18 Haziran Valorant sorun mu var, neden açılmıyor, bağlanmıyor?

Güncelleme:
Abone Ol

Valorant sorun mu var, problem ne gibi sorruların yanıtı merak edildi. Riot Games'in dünyadaki en popüler FPS oyunlarından Valorant'ta sorun oluştu. Yaşanan arıza Twitter'da gündem oldu. Peki, Valorant çöktü mü? 18 Haziran Valorant sorun mu var, neden açılmıyor, bağlanmıyor?

Valorant çöktü mü? Valorant sorun mu var, problem ne sorusunun yanıtı merak ediliyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından büyük bir heyecanla oynanan popüler FPS oyunu Valorant, beklenmedik bir şekilde erişim sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Peki, Valorant çöktü mü? 18 Haziran Valorant sorun mu var, neden açılmıyor, bağlanmıyor?

VALORANT ÇÖKTÜ MÜ?

Valorant'ta bu akşam saatlerinde çeşitli sorunlar yaşandı. Bugün Valorant oyuncuları, oyun sunucularına bağlanma ve maçlara giriş yapma konusunda ciddi problemler yaşadı. Birçok kullanıcı, oyun sırasında aniden bağlantılarının koptuğunu veya oyun istemcisinin hiç açılmadığını rapor etti. Oyuncular problemin kaynağını merak etti ama henüz resmi açıklama gelmedi. İşte hata raporu:

Valorant çöktü mü? 18 Haziran Valorant sorun mu var, neden açılmıyor, bağlanmıyor?

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Riot Games Valorant Valorant Twitter Oyun Gündem Teknoloji Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title