Haberler

Ahu Tuğba hastaneye kaldırıldı, kızı sevenlerinden dua istedi

Güncelleme:
Abone Ol

Nisan ayında geçirdiği kazada kaburgaları kırılan ve zor bir ameliyat geçiren Ahu Tuğba, yeniden hastaneye kaldırıldı. Annesinin durumunun ciddi olduğunu belirten Anjelik, sevenlerinden dua istedi.

Uzun yıllardır yurt dışında yaşayan Ahu Tuğba, geçtiğimiz nisan ayında Los Angeles'ta kaza geçirmiş ve kaburgaları kırılmıştı. Geçirdiği ameliyatın ardından 3 hafta yoğun bakımda tedavi gören Ahu Tuğba bir kez daha hastaneye kaldırıldı.

Magazinsortie'de yer alan habere göre, bir süredir fizik tedavi gören Ahu Tuğba, önceki gün evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Tuğba'nın durumunun ciddi olduğunu belirten kızı ise tüm sevenlerinden dua istedi. Nisan ayında geçirdiği kazadan dolayı 8 saat süren operasyondan geçen Ahu Tuğba, o zaman yaptığı açıklamada "Şoktayım, elimi kaldıramıyorum. İlaçlar ağır geliyor. Yemek yiyemiyorum. Doktorlar geçer diyor ama moralim sıfır" ifadelerini kullanmıştı.

Ahu Tuğba hastaneye kaldırıldı, kızı sevenlerinden dua istedi

Ahu Tuğba hastaneye kaldırıldı, kızı sevenlerinden dua istedi

Ahu Tuğba hastaneye kaldırıldı, kızı sevenlerinden dua istedi

Haberler.com / Kübra Çolakbüyük - Magazin

Ahu Tuğba Ameliyat Magazin Yaşam Haberler

1000

Yorumlar (25)

Mehmet Külekçi:

ateşi bol olsun inşallah

Yanıtla38056
Murat DOĞAN:

insanlara böyle beddua etmekten nasıl bir zevk alıyorsunuz Allahu Teala ne diyor ayetinde kimseye beddua etmeyin döner gelir sizi bulur

21341
Levent ÜSTEK:

memoş. kendi Gideceğin yeri sağlama aldın da başkasının gideceği yere karar mı veriyorsun

16273
Export 86:

Büyük konuşma tövbe kapısı herkese açık

8202
Kadir Okutan:

Bir insanın günahından haberiniz olabilir. Ama Tövbesinden haberiniz olamaz. Geçmiş olsun ALLAH şifa versin.

Yanıtla6321
Atacan Tuğtekin:

Allahmısın ?

9622
Köfteci Jardel:

Yorumlar gerçekten insanlık dışı. 2024 yılında bahsettiğiniz şeylerin tamamının insan ürünü birer mitoloji ve masal olduğu ortadayken, evrim gerçeği ortada iken, neye istinaden bu kadar kırıcı ve zorba olabiliyorsunuz?

Yanıtla8839
Murat Kara:

kimin nereye gideceğini Rabbım bilir bize düşmez o

Yanıtla161
Murat Celik:

kim millet izle Türkiye'de çalışıyoruz kazanıyoruz gidip Amerika'da yiyoruz

Yanıtla837
Arman Usa:

Sen ne kazaniyorsun merak ettim ben 2 cocuklu aile olarak yillik $150 bin harciyordum. Sonrasi ahu nun kizi miami swatta polis ve annesine bakiyor. Sahsen biliyorum. Bos yapma

1236
Tüm 25 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title