Haberler

20 - 26 Kasım haftalık burç yorumları

Aysun Koç

Aysun Koç

Mühendis - Astrolog
20.11.2023 12:21

Not : Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.

İnstagram : aysunkoc.official

Youtube : Aysun Koç

KOÇ BURCU : Ödemeler, ek kazançlar, krediler haftanın ana konuları. Devam eden rahatsızlığın varsa operasyon geçirmen gerekebilir. Hukuk, eğitim veya yurtdışı bağlantılı yeni bir anlaşmaya imza atabilirsin. Bu da senin içine yara olan bazı şeylere iyi gelecek.

BOĞA BURCU : Eşin ya da ortağınla gerilim artsa da, birlikte mücadele etmeyi başarırsanız ortak bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bekarsan ideal eş adayın bir anda hayatına gelecek. Özgürlük ihtiyacın had safhada olduğu için, kimseyi umursamadan hareket edebilirsin.

İKİZLER BURCU : Çok alıngan ve kırılgan olacağın bu hafta, bunu dışarıya belli etmeyeceksin. Üreme organı veya ateşli hastalıklara karşı temkinli olmalısın. Yaşça veya konum olarak büyük kişiler tarafından baskılanacaksın. Geçmişteki emeklerinin karşılığını alacaksın.

YENGEÇ BURCU : Aklınla duyguların arasında kalacağın bir haftadasın. Aklını dinlemelisin. Sevgilin ya da çocuğunla güç mücalesine gireceksin. Ancak sonunu tatlıya bağlayacaksın. Bekarsan sosyal çevren sayesinde ideal eş adayın hayatına gelecek.

ASLAN BURCU : Aile içinde veya ev konularında bazı sorunlar yaşayacaksın. Ancak eline geçecek ekstra para sayesinde problemi çözebilirsin. Kredi, miras vb. konularda bazı gecikmeler olacak. Güzel bir iş ortaklığı fırsatı gelebilir. Ancak iyice düşünerek karar vermelisin.

BAŞAK BURCU : Bekarsan sana uygun eş adayının hayatına gelme ihtimalinin yüksek olduğu bir dönemdesin. Yurtdışı, hukuk, eğitim ya da ticaretle ilgili bir işin varsa; güzel işbirlikleri veya ortaklık yapma şansın yüksek. Kardeş, yakın çevre diyaloglarında tansiyon artabilir.

TERAZİ BURCU : Küçük şansların tanında olduğu bir dönemdesin. Estetik, güzellik ve bakım için çok uygun zamandasın. Eşin ya da ortağınla diyaloglarda orta yolu bulayım derken kendinden çok taviz verirsen kaybedersin. Alma verme dengesini korumalısın.

AKREP BURCU : Aklınla duyguların arasında kalacaksın. Duygusal tetikle ani tepkiler verme riskin yüksek. Öfke kontrolü önemli. Diğer yandan çaba gösterdiğin işlerde hak ettiğini alacaksın. Sevgilin ya da çocuğunla ilgili bir hayalin gerçekleşecek. Arkadaşlarınla güzel zaman geçireceksin.

YAY BURCU : Perşembe gününden itibaren daha ön planda olacağın bir aylık döneme giriyorsun. Bir süredir emek verdiğin işin maddi karşılığını alacaksın. Aile büyükleriyle anlaşmakta zorlanacaksın. Sosyal çevrenden alacağın destekle yeni bir anlaşma yapabilirsin.

OĞLAK BURCU : Enerjini üretmeye yöneltirsen güzel sonuçlar alacağın bir hafta. Ancak duygusal manipülasyonla fevri çıkışlar yaparsan yıkıcı olursun. Seçim senin. Elektronik cihaz ya da araba vb. alabilirsin. Bekarsan ideal eş adayın hayatına gelebilir.

KOVA BURCU : Kariyerin veya kısa vadeli hedefin için çok çaba göstermen gerekecek. Ancak bu çaba sayesinde maddi bir hayaline ulaşacaksın. Ön planda ve görünür olmak isteyeceksin. Evliysen çocuk sahibi olma arzun artacak. Yakın çevrenle vakit geçirmek iyi gelecek.

BALIK BURCU : Duygularını içine atacaksın. Pasif agresif tepkiler verebilirsin. Yurtdışı, ticaret, hukuk veya eğitimle ilgili bir hayalini, vereceğin mücadeleyle gerçekleştireceksin. Kardeş ya da yakın arkadaşın da bu konuda sana ummadığın bir destek verecek.

title