Haberler
Güncelleme:
Abone Ol

Piyasaların gözü Merkez'in bugün açıklayacağı faiz kararında! Ekonomistler aynı tahminde birleşti

Piyasaların gözü Merkez Bankası'nın bugün açıklayacağı faiz kararına çevrildi. Ekonomistler bir önceki toplantıda politika faizini yüzde 50 seviyesinde sabit tutan Merkez'in faizi sabit bırakacağı tahmininde birleşiyor. Daha fazla detay >>

1000

Yorumlar (10)

albatros :

çok bilmiş ekonomistimiz nas diye diye faizi 8,5 a kadar düşürmüştü. dünyada hiç bir geçerliliği olmayan bu sistemle enflasyon patladı, döviz uçtu, ekonomi dip yaptı. 100 milyar olan cari açık 800 milyara çıktı. ülkemizin milyarları heba oldu. kur korumalı diye saçma sapan bir sistemle zenginler parasına para kattı. ceremesini ağır vergi yükleriyle biz çekiyoruz. bunun hesabını kim verecek?

Yanıtla10205
OSMAN ACAR:

malüm partili değilim nas demeyip faizi yükseltseydi bile, Türkiye ne yapar eder enflasyonu uçururdu hiçbir şey olmasa bile gene bir şeyler olurdu :)

3730
Güray Dilli :

Çoktan bir şeyler oldu ama olan şeyi biz hala idrak edemediğimiz için sorun yok diye düşünebiliriz. Milyonlarca sığınmacı ileride otuz milyona dayanıp ailenizle sokağa çıkamadığınızda , yüzlerce milyar dolarlık bütçe açığı ve israfın faturası zam olarak önünüze geldiğinde , birşeylerin çoktan olduğunu anladığınızda...

18
MEHMET BIÇEROL:

Çok doğru

01
Melisa Ozkan:

Ekonomi birdaha duzelmez.Allahtan Yurdisinda yasiyoruzda senede enfasyon 0,3 artiyor avrupada en son bi 12 olduda millet ciftciler sokaklara dokuldu simdi eflasyon geri 2,5 cekildi

Yanıtla2637
Rıdvan Doğan:

kimseyi savunmuyorum fakat enflasyon tek hanelere doviz de tek hanelere düşecek 4- 5 yıla. çünkü dunyada taninan bilinen ekonomi modelini uygular şimşek. hersey duzelicek fakat sancili bir 5 yilimiz var.

52
İlker ÖZKUL:

Acil üretimi destekleyin, yoksa bu sarmaldan çıkamaz ülke. Enflasyonu düşürecek şey üretimi yükseltmek

Yanıtla156
VATOZZ:

Mallarınızı ucuza firsatcilara kaptırmayın. Politika faizi düştü. Kredi Faizler düşecek 2 aya kadar düzelmeye başlayacak çark dönmeye başlayacak.

Yanıtla215
POYRAZ GÜN:

Faiz değişmez. Artırsa olmaz, düşürse hiç olmaz. Sabit kalır.

Yanıtla316
Smgoll Sim:

Birilerini iyi zengin ettiniz. Ama yetmiyor zengin etmeye devam. Tabiki faturası garibana kesilmek şartıyla. Nasslara ne oldu bu arada.

Yanıtla413
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title