Son Dakika, Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haber
Bizi Takip Edin!
Haberler.com Facebook Sayfası
Haberler.com Twitter Sayfası
Haberler.com Instagram Sayfası
Rss Image RSS

Spor Haberleri

Adana Demirspor
Atakaş Hatayspor
Aytemiz Alanyaspor
Antalyaspor
Beşiktaş
Fatih Karagümrük
Fenerbahçe
Galatasaray
Gaziantep Futbol Kulübü
Giresunspor
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü
İstanbulspor
Kasımpaşa Spor Kulübü
Kayserispor
Konyaspor
MKE Ankaragücü
Sivasspor
Ümraniyespor
Pendikspor
Trabzonspor
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı'ndan Ali Koç için zehir zemberek sözler Fenerbahçe şampiyon olacak diyen astrolog, canlı yayın açıp ana avrat küfretti Filenin Sultanları THY'ye ateş püskürdü Icardi'den Fenerbahçe'ye olay sözler Fenerbahçe'den Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası ilk paylaşım Icardi'den Ali Koç'u delirtecek hareket İşte Galatasaray'ın şampiyonluktan kazanacağı dev gelir G.Saray maçından önce yapılan ödemeler kafa karıştırmıştı! Konyaspor Başkanından ses var Galatasaray ve Fenerbahçe, sosyal medyada birbirine girdi Süper Lig'de küme düşen son takım belli oldu Galatasaraylı futbolcu, hakemi şampiyonluk kutlamalarına çağırdı Süper Lig'de şampiyon Galatasaray Galatasaray'dan Fenerbahçe'yi çıldırtacak göndermeler Fenerbahçeliler, Galatasaraylılarla beraber şampiyonluk kutladı Fenerbahçe Süper Lig'i 2. bitirdi Ergin Ataman EuroLeague şampiyonu Bir taraftar silahla vuruldu Küçük çocuğa arabayla çarpıp arkasına bile bakmadı Okan Buruk'tan Fenerbahçe'ye olay gönderme Futbolcular toplantıyı bastı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şampiyona tebrik Şampiyonluk sonrası sokaklara döküldüler Öfkeli Fenerbahçe taraftarları havai fişeklerle saldırdı Ali Koç'tan maç öncesi takıma ziyaret Kadıköy'de gol yağmuru var
Puan Durumu
Fikstür
SL
1.Lig
İng
Alm
İsp
İta
Fra
TakımlarOGBMAvP
1 Galatasaray 38333266102
2 Fenerbahçe 3831616899
3 Trabzonspor 38214131967
4 Başakşehir 38187131461
6 Beşiktaş 3816814556
5 Kasımpasa 3816814-356
7 Sivasspor 38141212-754
8 Alanyaspor 38121610352
9 Rizespor 3814816-1050
10 Antalyaspor 38121313-549
TakımlarOGBMAvP
1 Eyüpspor 3424374675
2 Göztepe 3421764070
3 Sakaryaspor 3417981560
4 Bodrumspor 34151272157
5 Ahlatçı Çorum FK 34168101956
6 Kocaelispor 3416711755
7 Boluspor 3415811-253
8 Gençlerbirliği 3413129651
9 Bandırmaspor 341311101750
10 Erzurumspor 34121111-444
TakımlarOGBMAvP
1 M.City 3828736291
2 Arsenal 3828556289
3 Liverpool 38241044582
4 Aston Villa 38208101568
5 Tottenham 38206121366
6 Chelsea 38189111463
7 Newcastle 38186142360
8 M. United 3818614-160
9 West Ham United 38141014-1452
10 Crystal Palace 38131015-149
TakımlarOGBMAvP
1 Leverkusen 3428606590
2 VfB Stuttgart 3423473973
3 Bayern Munih 3423384972
4 RB Leipzig 3419873865
5 B. Dortmund 3418972563
6 E. Frankfurt 3411149147
7 Hoffenheim 3413714046
8 FC Heidenheim 34101212-542
9 Werder Bremen 3411914-642
10 Freiburg 3411914-1342
TakımlarOGBMAvP
1 Real Madrid 3829816195
2 Barcelona 3826753585
3 Girona 3825673981
4 Atletico Madrid 38244102776
5 Athletic Bilbao 38191182468
6 Real Sociedad 381612101260
7 Real Betis 3814159357
8 Villarreal 38141113053
9 Valencia 38131015-549
10 Deportivo Alaves 38121016-1046
TakımlarOGBMAvP
1 Inter 3829726794
2 AC Milan 3822972775
3 Juventus 38191452371
4 Atalanta 37216103169
5 Bologna 38181462268
6 Roma 38189111963
7 Lazio 38187131061
8 Fiorentina 37169121457
10 SSC Napoli 38131411753
9 Torino 38131411053
TakımlarOGBMAvP
1 Paris Saint-Germain 34221024876
2 AS Monaco 3420772667
3 Brest 34171071961
4 Lille 34161171859
5 Nice 34151091155
6 Lyon 3416513-653
7 Lens 3414911851
8 Marsilya 341311101150
9 Reims 3413813-547
10 Rennes 34121012746

Son Dakika Haberleri

07:53: Geceye de damga vurdu! Icardi, Florya'daki şampiyonluk kutlamasında Ali Koç forması giydi 07:52: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Uçum'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a salvolar 07:45: "Fenerbahçe şampiyon olacak" diyen astrolog, canlı yayın açıp ana avrat küfretti 01:01: Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında bir taraftar silahla vuruldu 00:26: Rekabet saha dışına taştı! Galatasaray ve Fenerbahçe, sosyal medyadan atıştı 23:50: Yok artık, daha neler! Galatasaraylı Günay Güvenç, hakemi şampiyonluk kutlamalarına çağırdı 23:22: Klasikleşen şampiyonluk kutlaması! Galatasaraylı futbolcular, Okan Buruk'un basın toplantısını bastı 23:21: Ergin Ataman'ın Panathinaikos'u EuroLeague şampiyonu oldu 23:06: Satır satır yazdılar! Fenerbahçe'den Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası ilk paylaşım 22:48: Sözleri Ali Koç'u çileden çıkaracak! Fenerbahçeliler, Galatasaraylılarla beraber şampiyonluk kutladı 22:23: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Süper Lig şampiyonu Galatasaray'ı tebrik etti 22:20: Yurdun dört bir yanı sarı-kırmızı! Taraftarlar, şampiyonluk sonrası sokaklara döküldü 22:20: Kasa dolup taşacak! İşte Galatasaray'ın şampiyonluktan kazanacağı dev gelir 21:43: Maç biter bitmez paylaşmaya başladılar! Galatasaray'dan Fenerbahçe'yi çıldırtacak göndermeler 21:36: İnegöl'de sokaklar karıştı! Fenerbahçe taraftarları Galatasaraylılara taş ve havai fişek attı 21:32: Okan Buruk: Bizde şampiyonluğun da yıldızın da gerçeği var 21:25: Icardi'den Fenerbahçe'ye olay sözler: Bakalım Kadıköy'de şimdi nasıl kutlama yapıyorlar 21:09: Süper Lig'e veda eden son takım Ankaragücü oldu 20:42: İstanbulspor'u 6-0 yenen Fenerbahçe, ligi 2. bitirdi 20:28: Aslan mucizeye izin vermedi! Süper Lig'de şampiyon Galatasaray 17:20: Galatasaray'da sakatlanan Nelsson, Konyaspor maçında oynayamayacak 17:00: Filenin Sultanları THY'ye isyan etti: Başka takımlara özel uçak, bize gelince ekonomi 15:46: Suudi Arabistan ekibi Jose Mourinho'yu bitirdi bile 14:39: Dananın kuyruğu bu akşam kopuyor! Süper Lig'de kader gecesi 14:04: G.Saray maçından önce yapılan ödemeler kafaları karıştırmıştı! Konyaspor Başkanı sessizliğini bozdu
Türkiye ve Dünyadan güncel spor haberlerini Haberler.com spor bölümünden takip edebilirsiniz. Futbol, basketbol, tenis, voleybol ve diğer spor branşlarının en önemli gelişmelerini, transfer haberlerini, müsabaka sonuçlarını bu portaldan öğrenebilirsiniz. Futbolda Spor Toto Süper Lig, TFF 1. Lig, Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve diğer Avrupa Ligleri başta olmak üzere tüm dünya ligleri, basketbolda TBL, Eurobasket, Euroleague, NBA ve teniste en prestijli müsabakaların önemli gelişmelerinden ve analizlerden haberdar olun. Ayrıca futbolda milli takım seviyesinde gerçekleştirilen spor organizasyonlarından futbolda Dünya Kupası, Avrupa Şampiyonası, Copa America grup eleme ve turnuva maçları ve sonuçlarını da Haberler.com’da bulabilirsiniz. Basketbolda FİBA Dünya Basketbol Şampiyonası, voleybolda Dünya Kadınlar/Erkekler Voleybol Şampiyonası ile alakalı tüm haberlere ulaşabilirsiniz. Olimpiyat oyunları ile halter, yüzme, atletizm gibi diğer spor branşlarının nabzını Haberler.com farkıyla hızlı ve güncel haberlerle tutabilirsiniz.
title